Готель Гостинний двір Дача

  • Wi-Fi
  • Безкоштовна парковка
  • Сезонний басейн надворі
  • Парна
  • Номери для некурців

На відстані 3.5 км від Готель Гостинний двір Дача Київ є декілька цікавих туристичних місць, зокрема Новобіличі. Готель також включає парковку.

Мініготель має сезонний басейн просто неба.

На відстані приблизно 10 хвилин їзди від готелю Києва є Флора Парк Бізнес Центр. Автобусна зупинка Міське кладовище розміщена поблизу від цього помешкання.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Готель Гостинний двір Дача Київ
Karman
Ціна лише для моб. пристроїв

Karman

1 км від помешкання
USD 25 USD 23
за ніч
Мотель Карман
Ціна лише для моб. пристроїв

Мотель Карман

1 км від помешкання
USD 20 USD 18
за ніч
Petrani Nivki
Ціна лише для моб. пристроїв

Petrani Nivki

9.7
Чудово 856 відгуків
4.1 км від помешкання
USD 41 USD 37
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    аеропорт "Київ"
    18 км

    Залізничні вокзали

    Akademmistechko Underground Railway Station
    4.1 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Безкоштовна парковка
    • Парковка поза територією

    Послуги на території

    • Охорона

    Харчування

    • Їдальня на свіжому повітрі
    • Столики для пікніка

    На кухні

    • Загальна кухня
    • Електрочайник

    Відпочинок

    • Сезонний басейн надворі
    • Тераса
    • Обладнання для барбекю
    • Сауна
    • Парна

    В номерах

    • Зона відпочинку
    • Тераса
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Основні зручності

    • Номери для некурців
    • Вогнегасники
    • Замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 20:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 12:00
    Часті питання
    • ❓
      Яка станція знаходиться поруч з Готель Гостинний двір Дача?
      Найближчий залізничний вокзал до Готель Гостинний двір Дача - Центральний Залізничний вокзал Київ-Пасажирський, розташований на відстані 20 хвилин їзди.
    • ❓
      Чи надає Готель Гостинний двір Дача безкоштовну автостоянку?
      Так, у Готель Гостинний двір Дача є парковка безкоштовно.
    • 🔤
      Якими іноземними мовами розмовляє персонал Готель Гостинний двір Дача?
      Мови, якими розмовляє персонал Готель Гостинний двір Дача, є: Російська і Українська.
    • ❓
      Чи є в цьому мініготелі басейн?
      Так, у цьому мініготелі є сезонний басейн просто неба.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    аеропорт "Київ"
    18 км

    Залізничні вокзали

    Akademmistechko Underground Railway Station
    4.1 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Готель Гостинний двір Дача Київ

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити